Zbog radova na održavanju pruga Zagreb GK – Rijeka bit će zatvorena za promet između kolodvora Jastrebarsko i Karlovac od 7. do 10. siječnja te 13. siječnja 2025. od 8.20 do 14.20 sati. U tim razdobljima putnike će na relaciji Jastrebarsko – Karlovac i obratno umjesto vlakova prevoziti autobusi prema rasporedu koji možete pogledati ovdje.
Informacije o mjestima zaustavljanja autobusa možete pronaći ovdje.
Ispričavamo se putnicima zbog mogućih kašnjenja.
Zbog radova pruga Zagreb GK – Rijeka bit će zatvorena za promet između kolodvora Generalski Stol i Gornje Dubrave od 20. do 22. siječnja te od 29. do 31. siječnja 2025. od 10.35 do 14.10 sati. U tim razdobljima putnike će na relaciji Duga Resa – Ogulin i obratno umjesto vlakova prevoziti autobusi umjesto vlakova:
Informacije o mjestima zaustavljanja autobusa možete pronaći ovdje.
Zbog posebne regulacije prometa moguća su kašnjenja.
Zbog radova na održavanju pruga Zagreb GK – Rijeka bit će zatvorena za promet između kolodvora Zvečaj i Oštarije od 24. siječnja 2025. u 5.10 sati do 26. siječnja 2025. u 23.59 sati. U tome razdoblju putnike će na relacijama Karlovac – Ogulin i obratno, Ogulin – Zagreb GK i obratno, Duga Resa – Ogulin i obratno, Karlovac – Duga Resa i obratno, Split – Zagreb GK i obratno te Oštarije – Zagreb GK umjesto vlakova prevoziti autobusi prema rasporedu koji možete pogledati ovdje.
Informacije o mjestima zaustavljanja autobusa možete pronaći ovdje.
Ispričavamo se putnicima zbog mogućih kašnjenja.
Zbog radova na održavanju pruga Oštarije – Knin – Split bit će zatvorena za promet između kolodvora Knin i Kosovo od 24. siječnja 225. u 7.00 sati do 26. siječnja 2025. u 18.00 sati. U tome razdoblju putnike će na relaciji Knin – Kosovo i obratno te Split – Zagreb GK i obratno umjesto vlakova prevoziti autobusi prema rasporedu koji možete pogledati ovdje.
Ispričavamo se putnicima zbog mogućih kašnjenja.
Zbog radova na održavanju između kolodvora Novska i Sunja od 13. do 16. siječnja, od 20. do 23. siječnja te od 27. do 30. siječnja 2025. putnike će na relaciji Novska – Sunja i obratno prevoziti autobusi prema rasporedu koji možete pogledati ovdje.
Informacije o mjestima zaustavljanja autobusa možete pronaći ovdje.
Zbog posebne regulacije prometa moguća su kašnjenja.
Zbog radova pruga Zagreb GK – Sisak – Novska bit će zatvorena za promet između kolodvora Novska i Sunja od 17. siječnja 2025. u 12.10 sati do 20. siječnja 2025. u 4.10 sati, od 24. siječnja 2025. u 12.10 sati do 27. siječnja 2025. u 4.10 sati i od 31. siječnja 2025. u 12.10 sati do 3. veljače 2025. u 4.10 sati. U tim razdobljima putnike će na relacijama Novska – Sunja i obratno, Sisak Caprag – Novska i obratno, Sisak Caprag – Volinja i obratno te Sisak Caprag – Sunja i obratno umjesto vlakova prevoziti autobusi prema rasporedu koji možete pogledati ovdje.
Informacije o mjestima zaustavljanja autobusa možete pronaći ovdje.
Zbog posebne regulacije prometa moguća su kašnjenja.
Zbog radova pruga državna granica – Botovo – Dugo Selo bit će zatvorena za promet između kolodvora Križevci i Koprivnica od 2. do 18. siječnja 2025., osim 6. siječnja i nedjeljom, od 8.15 do 16.15 sati. U tim razdobljima putnike će na relaciji Križevci – Koprivnica i obratno te Križevci – Koprivnica – Kloštar umjesto vlakova prevoziti autobusi prema rasporedu koji možete pogledati ovdje.
Informacije o mjestima zaustavljanja autobusa možete pronaći ovdje.
Očekuju se kašnjenja.
Ispričavamo se putnicima zbog kašnjenja.
Napomena:
Od ponedjeljka do petka vlak br. 2230 (Križevci 10.15 – Zagreb GK 11.26) neće voziti. Putnici će biti prevezeni vlakom br. 580 (Križevci 9.51 – Zagreb GK 10.50), koji će se zaustavljati u kolodvorima i stajalištima u kojima se inače zaustavlja vlak 2230.
Subotom putnici vlaka br. 981 (Zagreb GK 12.38 – Kloštar 15.27) od kolodvora Križevci do kolodvora Kloštar bit će prevezeni pomoćnim prijevoznim putem, a putnici toga vlaka koji putuju do kolodvora Lepavina, Mučna Reka, Koprivnica, Bregi, Virje i Đurđevac te stajališta Majurec, Vojakovački Kloštar, Carevdar, Sokolovac, Novigrad Podravski i Kalinovac bit će prevezeni autobusima.
Zbog radova pruga Koprivnica – Dalj bit će zatvorena za promet između kolodvora Pitomača i Kloštar od 8. do 31. siječnja 2025., osim subotom, nedjeljom i od 20. do 24. siječnja 2025., od 9.20 do 13.45 sati. U tim razdobljima putnike će na relacijama Pitomača – Kloštar i obratno i Kloštar – Špišić Bukovica i obratno umjesto vlakova prevoziti autobusi prema rasporedu koji možete pogledati ovdje.
Mjesta zaustavljanja autobusa:
– kolodvor ŠPIŠIĆ BUKOVICA – ispred kolodvorske zgrade
– stajalište Vukosavljevica – kod željezničkog stajališta
– kolodvor PITOMAČA – ispred kolodvorske zgrade
– kolodvor KLOŠTAR – ispred kolodvorske zgrade.
Zbog posebne regulacije prometa moguća su kašnjenja.
Zbog obnove pruga Dugo Selo – Novska bit će zatvorena za promet između kolodvora Kutina i Popovača od 13. do 17. siječnja, od 20. do 24. siječnja te od 27. do 31. siječnja 2025. od 7.10 do 15.00 sati. U tim razdobljima putnike će na relacijama Novska – Popovača i obratno te Kutina – Popovača i obratno umjesto vlakova prevoziti autobusi prema rasporedu koji možete pogledati ovdje.
Informacije o mjestima zaustavljanja autobusa možete pronaći ovdje.
Ispričavamo se putnicima zbog mogućih kašnjenja.
Napomena:
Od 13. do 17. siječnja, od 20. do 24. siječnja te od 27. do 31. siječnja 2025. vlak br. 210 (Vinkovci 8.03 – Villach Hbf 17.07) od kolodvora Novska do Zagreb Glavnog kolodvora vozit će pomoćnim prijevoznim putem. Putnici toga vlaka koji putuju do kolodvora i stajališta između Novske i Zagreb Glavnog kolodvora bit će prevezeni autobusima do kolodvora Popovača, a potom putovanje nastavljaju vlakom.
Zbog radova na održavanju na pruzi Novska – Tovarnik – državna granica između kolodvora Okučani i Novska 16. siječnja 2025. od 7.50 do 12.50 sati promet će teći jednim kolosijekom te su moguća kašnjenja.
Zbog radova na održavanju na pruzi Novska – Tovarnik – državna granica između kolodvora Nova Gradiška i Okučani 17. siječnja 2025. od 8.05 do 12.30 sati promet će teći jednim kolosijekom te se očekuju manja kašnjenja.
Zbog radova na pruzi Novska – Tovarnik – državna granica između kolodvora Sibinj i Oriovac 13. siječnja 2025. od 8.00 do 14.00 sati promet će teći jednim kolosijekom te se očekuju manja kašnjenja.
Zbog radova na pruzi Novska – Tovarnik – državna granica između kolodvora Oriovac i Nova Kapela-Batrina od 14. do 17. siječnja 2025. od 7.30 do 14.30 sati promet će teći jednim kolosijekom te se očekuju kašnjenja.
Zbog radova na održavanju pruga Hum Lug – Gornja Stubica bit će zatvorena za promet između kolodvora Zabok i Gornja Stubica 25. i 26. siječnja 2025. od 7.00 do 15.20 sati. U tim razdobljima putnike će na relaciji Zabok – Gornja Stubica i obratno umjesto vlakova prevoziti autobusi prema rasporedu koji možete pogledati ovdje.
Zbog posebne regulacije prometa moguća su kašnjenja.
Zbog zamjene tračnica pruga Čakovec – Kotoriba – državna granica bit će zatvorena za promet između kolodvora Donji Kraljevec i Kotoriba od 15. do 17. siječnja, od 22. do 24. siječnja te od 29. do 31. siječnja 2025. od 7.00 do 14.00 sati te 18., 19., 25. i 26. siječnja te 1. i 2. veljače 2025. od 7.00 do 15.00 sati. U tim razdobljima putnike će na relaciji Donji Kraljevec – Kotoriba i obratno umjesto vlakova prevoziti autobusi prema rasporedu koji možete pogledati ovdje.
MJESTA ZAUSTAVLJANJA AUTOBUSA:
Zbog posebne regulacije prometa moguća su kašnjenja.
Zbog sanacije usjeka pruga Oštarije – Knin – Split bit će zatvorena za promet između kolodvora Labin Dalmatinski i Kaštel Stari od 13. do 31. siječnja 2025. od 10.05 do 15.35 sati. Od ponedjeljka do petka putnike će na relaciji Kaštel Stari – Perković i obratno prevoziti autobusi umjesto vlakova:
Informacije o mjestima zaustavljanja autobusa možete pronaći ovdje.
Zbog posebne regulacije prometa moguća su kašnjenja.
Napomena:
Vlak br. 5823 (Unešić 12.14 – Perković 13.06 – Šibenik 13.36) iz kolodvora Unešić polazit će u 12.00 sati, a autobus koji vozi umjesto vlaka br. 5507 (Perković 12.30 – Split 13.38) iz kolodvora Perković u 12.15 sati. Vlakovi će i iz ostalih kolodvora na prijevoznome putu polaziti ranije.
Zbog sanacije klizišta pruga Banova Jaruga – Pčelić bit će zatvorena za promet između kolodvora Daruvar i Virovitica od 15. prosinca 2024. do 15. lipnja 2025. U tom razdoblju putnike će na relaciji Banova Jaruga – Virovitica i obratno prevoziti autobusi umjesto vlakova:
Informacije o mjestima zaustavljanja autobusa možete pronaći ovdje.
Zbog posebne regulacije prometa moguća su kašnjenja.
Zbog radova na održavanju pruga Karlovac – Ozalj – Kamanje – državna granica bit će zatvorena za promet između kolodvora Karlovac i Kamanje do 30. lipnja 2025. u 23.59 sati. Putnike na relaciji Bubnjarci – Karlovac – Duga Resa i obratno prevoze autobusi.
Zbog posebne regulacije prometa moguća su kašnjenja.
Više o radovima na pojedinim dionicama i organizaciji zamjenskog prijevoza pogledajte ovdje.
Obratite nam se s povjerenjem!
od 5 do 23 sata.
(cijena poziva iz fiksne mreže je 0,23 EUR/min, a iz mobilne 0,39 EUR/min, HT d.d.) i